Ceny I Porozumienia Transferowe W Praktyce 2009

Wydawnictwo: Unimex
biznes, finanse

Ceny transferowe dla każdego! Prezentowana pozycja rozwiązuje szereg ważkich problemów natury podatkowej, powstających na tle stosowania cen transferowych przez podmioty powiązane. z lektury książki dowiesz się m.in.: na kim spoczywa ciężar dowodu w postępowaniu podatkowym w sprawach podmiotów powiązanych, jakie są przesłanki stosowania przepisów o cenach transferowych, jakie skutki wynikają z porozumień w sprawach ustalania cen transakcyjnych. W stosunku do wydania ubiegłoroczneg