Życie po śmierci. I co dalej...

Wydawnictwo: Petrus
978-83-61533-53-5
religia

Życie po śmierci jest niezwykłym tematem i zawsze aktualnym, jako że każdy człowiek umiera i każdego interesuje to, czy jest jakieś życie po śmierci, czy może jesteśmy jak bańka mydlana na wietrze, która znika i wszelki ślad po niej ginie.

źródło opisu: Wydawnictwo Petrus, 2009.

źródło okładki: www.wydawnictwopetrus.pl

Niebanalna | 2017-06-10
Przeczytana: maj 2017

Sięgając po tę książkę nie szukałam żadnych sensacji, ale myślałam, że pogłębię wiedzę na temat życia po śmierci w oparciu o to co jest zapisane w Piśmie Świętym. Niestety tak się nie stało. Myślałam, że będzie poruszony temat Apokalipsy św. Jana. Wszystko jednak zostało potraktowane po macoszemu i z pewną dozą bezrefleksyjności. Książka ma 120 stron i nie zajmie zbyt dużo czasu. Po lekturze "Życia po śmierci" mam mieszane uczucia, bo wiedza tam zawarta nic nowego nie wzniosła.

JJG | 2018-02-25
Przeczytana: 02 lutego 2018