CO NAS CZEKA

Wydawnictwo: Chrześcijańska Misja Kobiet
religia
Ola

Żyjemy w trudnych, ale ciekawych czasach. Coraz powszechniejsze staje się przekonanie, że są to czasy ostateczne. Podobnie jak przygotowujemy się do każdego ważnego wydarzenia w naszym życiu, istotne jest, abyśmy byli także przygotowani na mające nadejść - być może już niebawem - końcowe wydarzenia w dziejach ludzkości. W tym celu wydajemy książkę „Co nas czeka?” będącą opracowaniem cyklu...

W tym celu wydajemy książkę „Co nas czeka?” będącą opracowaniem cyklu wykładów pastora Michała Hydzika pod tytułem: „Panorama czasów ostatecznych”.
Wykłady te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, przychodzili na nie ludzie różnych wyznań. Wychodząc naprzeciw temu zainteresowaniu, udostępniamy szerszemu gronu opracowanie tych materiałów w wersji książkowej, z nadzieją, że będzie ona błogosławieństwem i zachętą do poważnego potraktowania czasów, w jakich żyjemy.

źródło opisu: Od wydawcy

źródło okładki: http://www.book.elim-zory.pl/strona/start/page/53.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!