W.E.S.T. tom 2: Century Club

źródło okładki: http://www.taurusmedia.pl/index.php?idn=katalog_ty...»

ilo99 | 2018-07-10
Na półkach: Komiks, Przeczytane, Polecane
Przeczytana: 10 lipca 2018

Przede wszystkim nie próbujcie nawet zaczynać znajomości z tym tomem bez zapoznania się z jego poprzednikiem. Akcja jest na tyle zagmatwana, że zrozumienie kto jest kim i po czyjej stronie stoi, zajmuje trochę czasu. W tym tomie zagadki się rozwiążą, a nasi bohaterowie ukończą misję. Czy osiągną pełny sukces? Czy wszystko im się uda? Świat nie pogrąży się w chaosie, a życie prezydenta Stanów Zjednoczonych zostanie uratowane. W jaki sposób? Zainteresowanych zapraszam do lektury.

Endriux | 2016-10-26
Przeczytana: 18 października 2016

Drugi tom i poziom utrzymany. Wiele obiecywałem sobie po głównym antagoniście i zasadniczo nie rozczarował mnie i to uznaje za sukces. Pierwszy dyptyk przeczytany i sięgam po kolejne mam nadzieje już ciekawsze.