Logistyka zwrotna Reverse logistics

Wydawnictwo: Instytut Logistyki i Magazynowania
biznes, finanse

Gospodarowanie odpadami może być wydatnie wsparte poprzez działania logistyczne stąd zrodziła się koncepcja logistyki zwrotnej. Książka ma na celu przedstawienie spojrzenia logistyka na kwestie zagospodarowania odpadów, zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju. Autor wprowadza czytelnika m.in. w prawne, ekonomiczne oraz ekologiczne uwarunkowania gospodarek współczesnego świata, by w tak zarysowanym otoczeniu umieścić logistykę z jej ekologiczną orientacją. Sporo miejsca poświęca także zadani

wendaboj | 2015-01-08
monikaaa04 | 2014-03-23