Zwierzęta

Tłumaczenie: Magdalena Pudło
Wydawnictwo: Świat Książki
Animaux
biologia

Od tej książki nie będzie się chciało oderwać żadne dziecko! Świat zwierząt, przedstawionych na wspaniałych ilustracjach i rysunkach poglądowych z zajmującymi opisami i ciekawostkami w specjalnych ramkach, wciągnie też bez reszty dorosłego. Pomysłowa lekcja życia, budowy i obyczajów zwierząt od dinozaurów po ssaki, od gatunków wymarłych po wiele obecnie zagrożonych, przybliża nasze środowisko naturalne lekko, sympatycznie i bez nachalnej dydaktyki.

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl/zwierzeta,p90079963.html

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/zwierzeta,p90079963.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!