Zgłosuj na książki roku 2017

Czuję, myślę, jestem. Świadomość i procesy psychiczne w ujęciu poznawczym.

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
83-85416-94-3
Psychologia
Thanatos

Książka przedstawia: - dyskusję z poznawczo-doświadczeniową teorią "ja" Epsteina, - dwa systemy regulujące zachowanie człowieka, a także mechanizm świadomości, który pracę tych systemów koordynuje, - wiedzę na temat umysłu, jaką przekazują nam terapeuci, - procesy psychiczne, w których różny jest udział doświadczenia zmysłowego i refleksji, - badania eksperymentalne poświęcone roli świadomości...

Książka przedstawia:
- dyskusję z poznawczo-doświadczeniową teorią "ja" Epsteina,
- wiedzę na temat umysłu, jaką przekazują nam terapeuci,
- badania eksperymentalne poświęcone roli świadomości w myśleniu twórczym, intuicji, w powstawaniu błędów w rozumowaniu, a także w przebiegu emocji i realizacji dążeń.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/1682,czuje-mysle-jestem-swiadomo...(?)

źródło okładki: http://www.gwp.pl/img/product/1682/kind/1