Joga dla kobiet w ciąży

Wydawnictwo: Świat Książki
9788324720798
Różyczka

Całkowicie autorski projekt dwóch doświadczonych instruktorek. Ćwicząc jogę - oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku i przestrzegając zasad, zawartych w książce oraz zaleceń lekarza - można się zrelaksować i rozciągnąć mięśnie, co ułatwi poród i pomoże szybciej potem wrócić do formy. Zestawy ćwiczeń dla pań ze szczegółowymi instrukcjami. Specjalnie wykonana poglądowa sesja zdjęciowa, ułatwiająca korzystanie z książki.

źródło opisu: KDC

źródło okładki: KDC

nataws | 2015-01-03

Kupiłam tą książkę, bo urzekło mnie jej staranne wydanie. Przystępny język sprawia, że czytam z przyjemnością. Zdjęcia zachęcają do ćwiczeń, które są starannie opisane i sfotografowane. Dużo ciekawych informacji, nie tylko dla kobiet w ciąży :)

muszka400 | 2014-06-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Dziecko
Przeczytana: 18 czerwca 2014

Bardzo ciekawa pozycja. Książka jest napisana bardzo jasno, tak więc nawet bez wcześniejszego kontaktu z jogą można z tej książki skorzystać. Ciekawym rozwiązaniem jest plan zajęć dostosowany do każdego trymestru. Wszystkie sekwencje są dokładnie opisane i pokazane krok po kroku na zdjęciach.

magda | 2013-07-17
kiribati | 2016-10-29