Ekscesy wieku dorastania i trudności wychowawcze

Seria: Kiedy w Rodzinie...
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Trasgressioni adolescenziali e difficolt̀a educative
8371194218

Co się dzieje, kiedy moje dziecko dorasta? Dlaczego nie umiem już z nim rozmawiać? Dlaczego jest nieposłuszne, odrzuca zasady, nawet popełnia wykroczenia? Jak daleko wolno mi tolerować jego wybryki? A jeśli sięga po alkohol, po papierosy, a potem...? A jeśli obraca się w złym towarzystwie? Co się dzieje, kiedy dziecko doprowadza rodziców do rozpaczy, ryzykując, że zmarnuje życie? Oto nieco...

Oto nieco przemyśleń dla rodziców nastolatków, połączonych z zachętą, by nie tracili nadziei aby odnaleźli w sobie i w przyjacielskich kontaktach z innymi rodzicami niezbędne siły do pracy wychowawczej.

patuuu | 2012-06-17