Re: Joyce

literaturoznawstwo, Joyce
angielski
Snoopy

Długa, wciąż kontynuowana seria kilkuminutowych wykładów nt. "Ulissesa" Jamesa Joyce'a. Autor, jeden z największych żyjących erudytów, omawia książkę zdanie po zdaniu i paragraf po paragrafie. Całość dostępna jako darmowy podcast na iTunes: http://itunes.apple.com/us/podcast/frank-delaneys-re-joyce/id377763645 albo do odsłuchania na oficjalnej stronie autora: http://blog.frankdelaney.com/re-joyce/page/12/

źródło opisu: Opis własny

źródło okładki: http://itunes.apple.com/us/podcast/frank-delaneys-re-joyce/id377763645

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!