Dengeki Daisy tom 4

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Od kiedy Teru odkryła kim jest Daisy, sprawy bardzo się skomplikowały. Tymczasem ktoś podający się za Daisy'ego grozi że rozprzestrzeni wirusa po komputerach szkolnych. Kto jednak jest jego prawdziwym celem?

źródło opisu: Waneko, 2012

źródło okładki: http://waneko.pl

_TOLA_ | 2018-12-27

Jedna z moich pierwszych mang, którą gorącą polecam. Lekki romans z wątkiem kryminalnym. Bardzo wciągająca i interesująca seria.

Jillian | 2015-09-04
Przeczytana: 04 września 2015

"Nie zauważyłaś, że wokół ciebie, jest sporo osób, na których możesz polegać?"

Ten tom otwiera czytelnikowi oczy na wiele spraw. Dzięki niemu wiemy jak ciężkie potrafi być życie. Mamy tutaj wspomnienia o bracie Teru, które były okraszone dawką humoru, ale jednocześnie bardzo smutne. Na dodatek ktoś wysyła zawirusowane wiadomości i podaje się za Daisy'ego. Warto zobaczyć zakończenie całej tej sprawy więc czym prędzej biorę w me łapy kolejny tom.

Mam nadzieję, że Kurosaki nie wyłysieje :D

Anna | 2013-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2013

Uczucia rozkwitają niczym piękne kwiaty...
Historia Dengeki Daisy może wydawać się słodka i banalna na pierwszy rzut oka - ja sama spodziewałam się płytkiego romansidła - jednak z każdym kolejnym tomem odkrywamy złożoność uczuć głównych bohaterów, a także ich kruche piękno. Piękna, wciągająca manga ♡

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 05 stycznia 2013

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak w chmurce. Niech Kurosaki wyłysieje! :)

książek: 1934
Kyou | 2013-05-30
Przeczytana: 30 maja 2013

Cóż, wydaje mi się, że odkąd Teru odkryła, kim jest Daisy to jest coraz nudniej...

książek: 2061
Justyna | 2012-09-04
Na półkach: Przeczytane, Mangi 💢
Przeczytana: 06 września 2012

Historia niezbyt podobala mi sie w pierwszych tomach, ale zaczyna byc coraz lepiej :3