Ucieczka

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Pa flukt
romans, saga norweska
Amanda

Pijany i wściekły Lars w środku nocy wyrzuca Astri z domu, ale nazajutrz zaczyna tego żałować. Próbuje przekonać żonę, by do niego wróciła, ale akuszerka uznaje, że Storset nie jest już bezpiecznym miejscem ani dla niej, ani dla jej córki. Mimo to jest pewien powód, dla którego nie chce zrywać z Larsem na zawsze. Mężczyzna posiada bowiem informacje, które mogłyby zniszczyć karierę ojca Astri , a ją samą upokorzyć przed całą wsią.

Dosięgły ją światła maszyny, ona zaś przełknęła ślinę. Odwróciła głowę i napotkała badawczy wzrok Larsa, który zdjął właśnie gogle. Mężczyzna uśmiechnął się do niej krzywo.

-Zatrzymaj się natychmiast! -wrzasnął próbując przekrzyczeć warkot silnika.

- Czego ode mnie chcesz, Lars? -zapytała drżącym głosem.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2011

fredala | 2014-09-20