Przewodnik

Tłumaczenie: Małgorzata Jacyna
Cykl: Saga Trzy siostry (tom 15)
Wydawnictwo: Elipsa
Veiviseren
romans, saga norweska
Amanda

Aile ma niezwykły dar, ale kiedy zostaje wezwana, aby użyczyć swoich zwinnych dłoni rodzącej kobiecie, dostrzega, że jej umiejętności mają również swoją ciemną stronę. Poznaje mężczyznę, który budzi w niej silne uczucia. Aile jest bliska powiedzenia mu swojej straszliwej tajemnicy. Była ciekawa, co by o niej pomyślał, gdyby powiedziała mu to najgorsze. "Zabiłam człowieka". Czy w ogóle by jej...

Była ciekawa, co by o niej pomyślał, gdyby powiedziała mu to najgorsze. "Zabiłam człowieka". Czy w ogóle by jej uwierzył?

Hans wprowadza się do Jakobvollen po tym, jak Laura wyrzuca go z domu. Wydaje mu się, że między nimi już wszystko skończone, ale zazdrość Laury nie zna granic...

źródło opisu: Elipsa, 2011

marlena64 | 2016-01-31