TUNEL

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
TUNEL
978-83-7859-017-0
Sara Tukan

Niesamowite wakacje Anielki i Mateusza: zderzenie trzech światów, satyra na telewizję oraz wiele ciekawych przygód, to wszystko znajdziesz w najnowszej powieści Sary tukan pod tytułem TUNEL. "Anielka i Mateusz przyjmują wszystkie wydarzenia z optymizmem i humorem. Dzięki przyjaźni, a nawet głębszemu uczuciu, niebezpieczeństwa są dla nich jedynie ciekawą przygodą" "Tunel czytałam z zapartym...

"Tunel czytałam z zapartym tchem, ale gdy pękałam ze śmiechu, musiałam nabrać tchu"
Powieść przeznaczona dla starszych dzieci w wieku 9-12 lat.

źródło opisu: oficjalna strona wydawcy książki

źródło okładki: oficjalna strona wydawcy książki

Sara Tukan | 2012-07-13
Nemo7 | 2012-07-25