Uzdrawiająca moc modlitwy. Opowieść o sile wiary pewnego lekarza

Wydawnictwo: eSPe
978-83-7482-406-4
religia
Anna

Po modlitwach skromnego, amerykańskiego lekarza następują cudowne uzdrowienia, które są wynikiem działania Ducha Świętego. Tak przynajmniej uważa doktor Nemeh i dziesiątki ludzi, którzy dzięki niemu zostali uwolnieni od groźnych i nieuleczalnych często chorób. Fascynująca książka Maury Zagrans przedstawia świadectwa uzdrowionych, relacje z modlitewnych spotkań, na których następowały cuda...

Fascynująca książka Maury Zagrans przedstawia świadectwa uzdrowionych, relacje z modlitewnych spotkań, na których następowały cuda oraz opinie duchownych, w tym również biskupów, którzy pozytywnie wypowiadają się o osobie i działalności doktora Nemeha.
Opowiada również niezwykłą historię powołania głównego bohatera do misji, jaką pełni.
Mamy także okazję poznać jego przeniknięte wiarą, miłością i modlitwą spojrzenie na świat, które można streścić w maksymie „Cuda zdarzają się każdego dnia”.

źródło opisu: eSPe 2011

źródło okładki: eSPe 2011