Miłosne pojednanie

Wydawnictwo: Harlequin
Executive's Pregnancy Ultimatum
romans, rozwód, ciąża
elima

Renee Maddox po rozstaniu z mężem rzuciła się w wir życia zawodowego. Po kilku latach osiągnęła upragniony sukces, ale brakowało jej rodziny, do której mogłaby wracać po ciężkim dniu pracy. Pewnego dnia okazuje się, że z powodu formalnego błędu nadal jest żoną Flynna. Renee początkowo nie jest zadowolona, ale po chwili zastanowienia zamierza wykorzystać tę sytuację. Nie wie jednak, że matka...

Nie wie jednak, że matka Flynna, Carol Maddox, podobnie jak przed siedmiu laty, nie zamierza pozwolić, żeby Renee ponownie pojawiła się w życiu jej syna…

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/milosne-pojednanie

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/milosne-pojednanie