Poznaję i opowiadam z mamą. Kształty, kolory, dźwięki i smaki

Wydawnictwo: Papilon
Nikodem

Pełny opis książki "Poznaję i opowiadam z mamą. Kształty, kolory, dźwięki i smaki" POZNAJĘ I OPOWIADAM Z MAMĄ to seria książek przeznaczonych dla dzieci od 2 do 5 lat. Konstrukcja książeczek pozwala na wspólną zabaw ę mamy i dziecka. Ilustracje w postaci kilku obrazków umieszczonych na jednej stronie pokazują zdarzenie lub krótką historię. Na str onie sąsiadującej jest umieszczony zestaw...

POZNAJĘ I OPOWIADAM Z MAMĄ to seria książek przeznaczonych dla dzieci od 2 do 5 lat. Konstrukcja książeczek pozwala na wspólną zabaw ę mamy i dziecka. Ilustracje w postaci kilku obrazków umieszczonych na jednej stronie pokazują zdarzenie lub krótką historię. Na str onie sąsiadującej jest umieszczony zestaw pytań związanych z opowieścią, które rodzic lub opiekun może zadawać dziecku. Pytania, dos tosowane do wieku i możliwości percepcji dziecka, stopniowo będą wymagały od niego opowiedzenia historii przedstawionej na obrazku.

Każda mama wie, jak ważne jest, aby czytać dziecku książki. Ale jeszcze ważniejsze jest, aby o nich z dzieckiem rozmawiać. Ta ksi ążeczka, w formie wesołej historyjki przeplatanej pytaniami dotyczącymi jej treści, pomoże Ci spędzić z dzieckiem czas na zabawie i nauce. - Dorota Zawadzka

baranka | 2015-11-15
greene | 2014-12-05