Morze. Świat w obrazkach

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7512-328-9
Garcia

Czy wiecie, że morza i oceany zajmują większą część naszej planety? Na dodatek skrywają świat niezwykłych roślin i zwierząt. W tej pięknej książeczce znajdziecie wiele przydatnych informacji i ciekawostek związanych z morzem – dowiecie się na przykład, kto żyje w morskich głębinach i jaki wpływ na przyrodę ma rozwijający się przemysł. W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły:...

W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl