Zapomniani. Z dziejów literatury polskiej na Śląsku
83-85039-68-6
freesoul1705

Red. Jan Malicki i Grażyna Szewczyk Format A5, 152 strony, oprawa miękka, rok wydania 1992 Na książkę składają się szkice poświęcone mało znanym obecnie, a niegdyś popularnym autorom śląskim bądź ze Śląskiem związanych, jak: Jura Gajdzica, Samuel Ludwik Zasadius, Władysław Gębik, Feliks Kozubski, Stanisław Stojałowski, Wincenty Kraiński, Maria Pilch, Gustaw Fihauser-Mieczkowski, Karol...

Red. Jan Malicki i Grażyna Szewczyk

Format A5, 152 strony, oprawa miękka, rok wydania 1992

Na książkę składają się szkice poświęcone mało znanym obecnie, a niegdyś popularnym autorom śląskim bądź ze Śląskiem związanych, jak: Jura Gajdzica, Samuel Ludwik Zasadius, Władysław Gębik, Feliks Kozubski, Stanisław Stojałowski, Wincenty Kraiński, Maria Pilch, Gustaw Fihauser-Mieczkowski, Karol Miarka, Izydor Płaszczek i Jan Wypler.

źródło opisu: http://sklep.muzeumslaskie.pl/product_info.php?cPath=27&products_id=52

źródło okładki: http://sklep.muzeumslaskie.pl/product_info.php?cPath=27&products_id=52

Joleczek | 2017-04-20
Ktrzn Jnt | 2016-01-17