Tu chodzi o Polskę

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
978-83-8653548-1
filozofia i etyka
Aesir

Książka poświęcona wydarzeniom związanym z katastrofą prezydenckiego samolotu Tupolev TU-154M dnia 10 kwietnia 2010 roku. Autor analizuje zdarzenia poprzedzające śmierć Prezydenta Kaczyńskiego oraz dokonuje refleksji nad tragedią smoleńską przez pryzmat działania Woli Bożej, kondycji wiary społeczeństwa w kosmopolitycznej i liberalnej kulturze, a także bieżących stosunków polsko-rosyjskich. Przybliża Czytelnikowi stan relacji pomiędzy władzami, a obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, antycypuje również narodowe przebudzenie z marazmu ukonstytuowanego na fałszywej propagandzie medialnej.

źródło opisu: Opis autorski

Antagonista Esklaważu | 2017-04-29