Star Wars: Dziedzictwo. Tom 5: Ukryta świątynia

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Legacy Volume #5: The Hidden Temple
komiksy
Iwo

Cade Skywalker wyrwał się z rąk Dartha Krayta i uciekł z więzienia w Świątyni Sithów. Stawił czoło ciemnej stronie mocy i wrócił do przyjaciół, dysponując nową wiedzą i paroma tajemnicami wroga. Cade pragnie jedynie powrotu do życia w szczęśliwej anonimowości, nie chce być kojarzony ze sławnymi przodkami. Ale to nie takie proste, gdyż Sithowie wyznaczyli nagrodę za jego głowę. Będzie musiał zdecydować, co naprawdę się dla niego liczy: beztroskie życie łowcy nagród czy walka z ciemną stroną mocy. Czy spadkobierca dziedzictwa Skywalkerów zostanie bohaterem, czy kolejną ofiarą czarnej ścieżki mocy? Oto kolejna powieść z przyszłości świata Star Wars, rozgrywająca się sto trzydzieści lat po śmierci Dartha Vadera i klęsce pierwszego Imperium.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

RobbVM | 2014-12-30

Trochę nudniejsza część, zdecydowany brak akcji. Plus nie cierpię Rava!

| 2016-11-18
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone