Scott Pilgrim vs. The Universe

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Scott Pilgrim". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oni Press
978-1-934964-10-1
komiksy
angielski
Anarriel

Scott Pilgrim just turned 24, and things couldn't possibly be better! This means things are about to get infinitely worse. Suddenly, TWO of Ramona's evil ex-boyfriends are in town, and they're playing dirty. His band is in turmoil, and his own exes aren't making things any easier. And what's up with Ramona, anyway? She's been acting kinda weird ever since they moved in together. It's the...

It's the second-last volume of Scott Pilgrim: Scott's precious little life is coming back around to bite him in the butt, and it may not be pretty!

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.scottpilgrim.com/inside.php?id=previews

Paweł Panfil | 2015-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Tak absurdalna, a jednak tak blisko życia dwudziestokilkulatków opowieść o miłosnych i życiowych rozterkach. Indie movies pokroju "Frances Ha" połączone z lekko mangową kreską i elementami konsolowych bijatyk. Perełka, z części na część lepsza, bo bardziej treściwa.

Artur Wołoszyn | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

Najlepszy tom do tej pory, każdą stronę pochłaniałem z ogromną ciekawością. Kreska wydawała mi się usprawniona względem poprzednich tomów, ale mogło mi się wydawać. Scott i Ramona całkowicie zmieniają się w odbiorze, naprawdę świetnie się to czytało.

Maczadro | 2015-08-18

Niesamowita to jedyne co mogę powiedzieć, nie czytałem lepszego komiksu, motyw zniknięcie Ramony, listu, prawdziwej natury Scotta, bliźniaków :P Knives, nie naprawdę ta seria nie ma wad :D

| 2013-11-17
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 17 listopada 2013

Najsłabsza. Oszczędza siły na fajerwerki w ostatniej części?

Macchiato | 2017-05-09
Na półkach: Przeczytane, English, Komiksy