zarządzanie organizacją wirtualną - Malcolm Warner, Morgen Witzel

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
838935571X
biznes, finanse

Celem tej książki jest:przedstawienie podstawowych cech organizacji wirtualnejuwydatnienie ryzyka związanego z jej tworzeniemwskazanie sposobów uniknięcia porażkipokazanie, że sprawne zarządzanie firmą wirtualną wymaga zdobywania nowych umiejętności przy jednoczesnym posługiwaniu się starymi.Autorzy patrzą na organizację w szeroki, interdyscyplinarny sposób analizują ja z punktu widzenia strategii, ekonomii, socjologii i zarządzania i ukazują problemy, z którymi menedżerowie spotykają się na co dzień. Wykład jest ilustrowany studiami przypadków.

mrchair | 2015-03-31
Tomek | 2015-03-19