Colour Me Undead

Wydawnictwo: Total-E-Bound
angielski
Karin

When Cora’s cousin asks her to plan a wedding for the undead she doesn’t expect to fall in love with the vampire king. As a favour to her cousin, Cora agrees to help plan her undead wedding. Little does she realise that Basil Bloodthorn, the vampire king, has plans of his own. When Basil catches sight of Cora he knows he’s found his mate. Unfortunately not everyone agrees with that decision,...

When Basil catches sight of Cora he knows he’s found his mate. Unfortunately not everyone agrees with that decision, and Cora’s life is endangered when someone else decides she’d rather be the next vampire queen and Cora is an obstacle that needs to be removed.

źródło opisu: http://www.total-e-bound.com/product.asp?P_ID=1421

źródło okładki: http://www.total-e-bound.com/product.asp?P_ID=1421

Beata | 2015-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2015

Ot lekkie opowiadanko o wampirzej zakochanej parze.

Kasia1101998 | 2016-02-19

Lekka i (o dziwo!) nieprzesadzona, w sam raz na nudne chwilę :)

Przeczytana: 05 kwietnia 2014

Bardzo krótkie i zwarte opowiadanie ale posiada wszystko to co posiadać powinna książka. Jest tu akcja, humor i erotyczne przyciąganie. Król wampirów Basil, jak przystało na głównego bohatera jest przystojny, bogaty i wie czego chce. Cora to śmiertelniczka, która jak do tej pory nie miała szczęścia do mężczyzn aż nie poznała króla wampirów. Tak oto się spotykają u niego w zamku i Basil po 10 minutach już wie, że to jego wybranka - partnerka na całe życie. Tylko jak ją do tego przekonać?

MaK1515 | 2016-07-25

Szkoda, że takie krótkie. Przez to wszystko dzieje się nienaturalnie szybko. Mimo ciekawe opowiadanie.

wampamira | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013

cora ma zorganizować wampirze wesele swojej siostrze z królem wampirów i do tego jego brat uważa ją za swoją partnerkę i posunie się bardzo daleko by zatrzymać ją u swego boku nawet gdy ona nie jest tego do końca pewna

Zuza | 2017-11-05
Ewa | 2017-08-15