Mały Miodowy Miś

Wydawnictwo: Egmont Polska
Nikodem

Mały Miodowy Miś nie mógł usnąć. Za oknem jego sypialni świecił księżyc, jasny jak słońce. I uśmiechał się do Misia! Mały Miodowy Miś i jego dwie przyjaciółki, Lilka Długoucha oraz Tycia Tycia Myszka, odkrywają srebrzystą dróżkę i wyruszają na podwieczorek z księżycem. Ale dróżka jest coraz bardziej stroma, wiatr coraz zimniejszy i nagle robi się strasznie ciemno. Gdzie też mógł podziać się księżyc? Urocza opowieść o przyjaźni, skrząca się ciepłym, magicznym blaskiem.
Ilustracje: Tim Warnes

źródło opisu: http://merlin.pl/

źródło okładki: http://merlin.pl/

Shirin | 2015-12-04
Przeczytana: 2015 rok

Urocza, bogato ilustrowana książeczka, nadająca się doskonale do czytania przed snem. Bajka opowiada o małym misiu, który nie mogąc zasnąć, udaje się wraz z przyjaciółmi na podwieczorek z księżycem. Książeczka ma piękny, zimowy klimat.

fussy | 2013-09-13

Idealna ksiazeczka pod snem dla najmlodszych.Sliczne obrazki ,przyjemna opowiesc o malym misiu.

kirazbuzka | 2015-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2015