Dziesięć ważnych powodów, aby uwierzyć Jezusowi

Tłumaczenie: Beata Szwarc-Kołak
Wydawnictwo: Fundacja Promocji Literatury Chrześcijańskiej
Zehn gute Gründe Christ zu sein
religia
Wiola

Zamiast oprzeć się na konkretnych powodach, większość z nas zdaje się na odczucia lub po prostu na to, co mówi większość: Kroczenie za Jezusem to nie dla mnie! Nie jestem typem człowieka religijnego! W końcu kto tak naprawdę może wiedzieć, czy Bóg istnieje, czy nie? Tak właśnie, lub bardzo podobnie, brzmią wymówki dotyczące najważniejszego pytania w naszym życiu. Pytania, które najczęściej...

Tak właśnie, lub bardzo podobnie, brzmią wymówki dotyczące najważniejszego pytania w naszym życiu. Pytania, które najczęściej pozostawiamy bez odpowiedzi i nadal żyjemy w niewiedzy. Ale ważne powody ku temu, aby uwierzyć Jezusowi, istnieją. Roland Werner przedstawia w tej książce dziesięć z nich, choć oczywiście jest ich o wiele więcej. Odkryć może je jednak tylko ten, kto tego tak naprawdę pragnie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-theologos.pl/?p=productsMore&iProduct=2

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-theologos.pl/?p=productsMore&iProduct=2