Feng Shui dla początkujących

978-83-7404-705-0
Feng Shui
poradniki
Ven

W tej książce starożytną sztukę kształtowania przestrzeni życiowej przedstawiono w przystępny sposób, umożliwiający zastosowanie odpowiednich technik w domu oraz w biurze. Richard Webster podchodzi do uświęconej czasem tradycji w sposób nowoczesny i praktyczny. Na kartach jego książki Wschód spotyka się z Zachodem. Tutaj znajdziesz punkt wyjściowy na drodze prowadzącej ku lepszemu życiu w szczęściu, zdrowiu i dobrobycie.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: www.kdc.pl

Monika Szumańska | 2011-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2011

Spodziewałam się po tej książce czegoś więcej. Faktycznie zawiera sporo rad, tylko ja po prostu nie nadążałam za tokiem myślenia autora.

nikciemna | 2013-08-05
Przeczytana: 01 września 2013