Okładka książki W niebo wpatrzeni. Nieoficjalna historia astronomii od Babilonu do ery kosmicznej Willy Ley
Willy Ley Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Rodowody Cywilizacji astronomia, astrofizyka
astronomia, astrofizyka
Rodowody Cywilizacji
Watchers of the Sky (1963)
Państwowy Instytut Wydawniczy
1984-03-01
1984-03-01
Bolesław Orłowski, Ewa Kolińska
astronomia kultura kargo pozaziemskie cywilizacje Układ Słoneczny protoastronomia

Okładka książki Galaxy Science Fiction Magazine, 1963/04 Jesse Franklin Bone, Floyd C. Gale, Damon Knight, Willy Ley, Magnus Ludens, Kris Neville, Frederik Pohl, Theodore L Thomas
Galaxy Science... Jesse Franklin Bone...
Okładka książki Galaxy Magazine, 1961/12 Poul Anderson, Algis Budrys, Floyd C. Gale, Raphael A. Lafferty, Joy Leache, Willy Ley, Frederik Pohl, Margaret St. Clair, William W. Stuart, Theodore L Thomas, Miriam Allen deFord
Galaxy Magazin... Poul Anderson, Algi...