978-83-62385-00-3
poezja, wiersz, miłość,
poezja
etc

Debiutancki tomik poezji młodej, niezwykle uczuciowej poetki. Książka jest zbiorem wierszy o skrajnych uczuciach, zarówno tych, które poetka sama doświadczyła oraz podejrzanych w bliższym i dalszym otoczeniu – o miłości, bólu, radości, bezsilności, tęsknocie. Wiersze powstawały w warunkach fascynacji i rozżalenia miłością, prób zrozumienia dorosłego świata, w który właśnie wkroczyła i...

Debiutancki tomik poezji młodej, niezwykle uczuciowej poetki.
Wiersze powstawały w warunkach fascynacji i rozżalenia miłością, prób zrozumienia dorosłego świata, w który właśnie wkroczyła i kilkuletniej młodzieńczej emigracji. Treść oraz dojrzałość i refleksyjność wierszy powodują, że przemawiają one do wrażliwych odbiorców z pokolenia poetki oraz odbiorców pokoleniowo starszych.
Klaudia Żukowska tworzy od lat i jest laureatką licznych konkursów literackich na szczeblach regionalnych oraz ogólnopolskich. Poza uczuciami na bazie których powstają jej wiersze, posiada jeszcze jedno piękne uczucie, którym obdarzeni są wyjątkowi ludzie, aktywne współczucie. Ujawniła je decydując się podzielić swoim autorskim honorarium z chorą Wiktorią.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca