Adam Woźniak

Urodziłem się w 1944, od 1945 jestem związany z Gdańskiem. Dawno, dawno temu skończyłem studia geograficzne. Ale tak się złożyło, że zaraz potem rozpocząłem pracę w żeglarstwie. Dwutorowo – po pierws... Urodziłem się w 1944, od 1945 jestem związany z Gdańskiem. Dawno, dawno temu skończyłem studia geograficzne. Ale tak się złożyło, że zaraz potem rozpocząłem pracę w żeglarstwie. Dwutorowo – po pierwsze w ramach struktur PZŻ (społecznie ?), po drugie (też istotne ?) - na etatach. Ostatnie 25 lat przed emeryturą jako nauczyciel akademicki, oczywiście od żeglarstwa, na AWF w Gdańsku. Tam , trochę z obowiązku, ale i dla satysfakcji, popełniałem liczne opracowania „naukowe”. Najczęściej dotyczące bezpieczeństwa żeglugi jachtowej.
Długo i dużo, właściwie do tej pory, żeglowałem regatowo po morzu. Dwa jachty na okładce to te najbardziej związane z tą zabawą.
Długo i dużo szkoliłem i egzaminowałem, oprócz szkoły, w strukturach PZŻ, na wszystkie stopnie. Kilka lat temu, wobec upadku tego systemu, z egzaminowaniem dałem sobie spokój.
Posiadam stopnie jachtowego kapitana żeglugi wielkiej i kapitana motorowodnego, oraz tytuły trenera II klasy w żeglarstwie i instruktora – wykładowcy PZŻ. Jestem też biegłym sądowym i ławnikiem Izby Morskiej.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Decyzje o warunkach współzawodnictwa
Decyzje o warunkach współzawodnictwa
Adam Woźniak

0 (0 ocen i 0 opinii)
Decyzje o warunkach współzawodnictwa
Autor:
Książka w przystępny i systematyczny sposób przedstawia podstawowe modele opisujące procesy podejmowania decyzji. Po krótkim wstępie, trzy następne rozdziały opisują kolejno: sytuację decyzyjną pojedy...
czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Pożeglować (pod nowymi przepisami)
Pożeglować (pod nowymi przepisami)
Adam Woźniak

5,5 (2 ocen i 0 opinii)
Pożeglować (pod nowymi przepisami)
Autor:
Poradnik zawiera kompendium wiedzy niezbędnej, a co najmniej przydatnej, dla żeglarza amatora korzystającego z bardzo już dziś liberalnych przepisów normujących taką formę spędzania wolnego czasu. N...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 5,5 (2 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
2
7
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd