Leonard Rosen

Jest autorem książek popularnonaukowych, wydawanych przez prestiżowe wydawnictwa edukacyjne. Wykłada sztukę pisania na Uniwersytecie Harvarda i Uniwersytecie Bentley, i ma w swoim dorobku kilka best... Jest autorem książek popularnonaukowych, wydawanych przez prestiżowe wydawnictwa edukacyjne. Wykłada sztukę pisania na Uniwersytecie Harvarda i Uniwersytecie Bentley, i ma w swoim dorobku kilka bestsellerowych podręczników.

Głosy chaosu to powieść psychologiczno-obyczajowa z kryminalną zagadką i międzynarodową intrygą, oparta na podstawach naukowych, która odsłania stopniowo tajemnicę leżącą u podstaw świata. Łączy kilka gatunków w wyjątkową, pasjonującą, mądrą prozę, gdzie akcja i napięcie wiążą się z religijno-filozoficzną refleksją.

Głosy chaosu zostały uznane za najbardziej niezwykły debiut 2011 roku i nagrodzone Macavity Award - prestiżową międzynarodową nagrodą przyznawaną przez organizację zrzeszającą czytelników, krytyków, wydawców i pisarzy. Znalazły się w finale Edgar Award i Anthony Award. Prawa do wydania powieści kupili wydawcy w 10 krajach. W 2012 roku była na 3. miejscu listy Amazonu. Na jej podstawie powstaje film.

Głosy chaosu otwierają serię z inspektorem Poincaré, jednym z najciekawszych bohaterów literackich ostatnich lat. Jesienią 2013 roku ukaże się druga powieść - o jego wcześniejszych losach i jego pierwszym śledztwie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/autor/794/rosen-leonard

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Głosy chaosu
Głosy chaosu
Leonard Rosen

6,42 (152 ocen i 16 opinii)
Głosy chaosu
Autor:
Cykl: Inspektor Poincaré (tom 1)
Henri Poincaré, as Interpolu, potomek słynnego XIX-wiecznego matematyka, intelektualista ściśle trzymający się litery prawa, a zarazem czuły mąż i ojciec, ujął zbrodniarza wojennego z czasów wojny w S...
czytelników: 341 | opinie: 16 | ocena: 6,42 (152 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
185
145
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (2)

Czytelnicy (185)

Cytaty tego autora (2)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd