Uzzi Reiss

Uzzi Reiss urodził się w Haifie w Izraelu w 1945r. Rozpoczął studia medyczne na Uniwersytecie w Sienie (1966/69). Studia zakończył w Instytucie Technologii w Hajfie w 1972r. Odbył staż i został rezyde... Uzzi Reiss urodził się w Haifie w Izraelu w 1945r. Rozpoczął studia medyczne na Uniwersytecie w Sienie (1966/69). Studia zakończył w Instytucie Technologii w Hajfie w 1972r. Odbył staż i został rezydentem położnictwa i ginekologii w Afula Medical Center w Izraelu (1973/76). Był rezydentem na oddziale ginekologii i położnictwa w Albert Einstein College of Medicine, Szpitala Miejskiego Bronx w Nowym Jorku (1976/80). Od 1980 prowadzi prywatna praktykę w Beverly Hills w Kalifornii. Obecnie specjalizuje się w ginekologii, położnictwa i medycynie anti-aging.

Od samego początku swojej 20-letniej praktyki klinicznej jego celem "była pomoc w stylu życia pacjentów, poprawianie błędów z przeszłości, aby pokonać objawy w teraźniejszości i przejść do zdrowszej przyszłości".

W 1980 roku zaczął stosować w swojej praktyce położniczej i ginekologicznej metody alternatywne minimalizując konieczność korzystania z leków i chirurgii.

W 1982 roku otworzył pierwszy ośrodek zajmujący się łagodzeniem objawów zespołu przedmiesiączkowego (PMS) przez naturalne podejście hormonalne.

Dziesięć lat później dr Reiss był jednym z pierwszych lekarzy zajmujących się badaniami nad zatrzymaniem procesu starzenia (anti-aging).

W 1997 r. dr Reiss otworzył w Bevery Hills Centrum Anti-Aging.

W 1999 r. otrzymał certyfikat medycyny anti-aging wydany przez American Association of Anti-Aging Medicine.

W styczniu 2001 r. dr Reiss wydał swoją pierwszą książkę "Naturalna Równowaga Hormonalna dla Kobiet" (Natural Hormone Balance for Women), gdzie w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne, prezentuje program krok po kroku dla kobiet w każdym wieku, które chcą kontrolować swoje życie, przywracając równowagę hormonalną.

We wrześniu 2003 roku wydał swoją drugą książkę "Jak opiekować się kobietą w ciąży." (How to Make a Pregnant Woman Happy).

W maju 2004 roku opublikował "Jak uszczęśliwić młodą matkę" (How to Make New Happy Mother), w której kontynuuje tematy równowagi hormonalnej i prawidłowego odżywiania.

W listopadzie 2007 r. wydana została jego kolejna książka Natural Superwoman, która stanowi kompendium wiedzy dla kobiet i podejmuje kwestie równowagi hormonalnej w odniesieniu do wieku i uwarunkowań społecznych.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Jak opiekować się kobietą w ciąży
Jak opiekować się kobietą w ciąży
Uzzi Reiss, Yfat M. Reiss

7,33 (3 ocen i 1 opinii)
Jak opiekować się kobietą w ciąży
Książka napisana w konwencji pytań, problemów i odpowiedzi. Zawiera wiele cennych porad dla ciężarnych kobiet i ich partnerów. Pozwala zrozumieć psychikę kobiety i pomaga rozwiązać najczęściej spotyka...
czytelników: 5 | opinie: 1 | ocena: 7,33 (3 głosy)
Jak uszczęśliwić młodą matkę
Jak uszczęśliwić młodą matkę
Uzzi Reiss

8 (2 ocen i 0 opinii)
Jak uszczęśliwić młodą matkę
Autor:
Poradnik powstał z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy chcą znaleźć odpowiedzi na pytania związane z macierzyństwem. Celem tej książki jest wyposażenie młodych matek i młodych ojców w narzędzia, d...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 8 (2 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
5
3
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (5)

zgłoś błąd zgłoś błąd