Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/8149/podsumowanie-minionego-roku

Podsumowanie minionego roku

43 wartościowy tekst

Podsumowaliśmy już dla was polskie nagrody literackie, przyznane w 2016 roku. Teraz przyszedł czas na krótkie podsumowanie Waszej aktywności w serwisie. Zobaczcie ile książek dodaliście na półki, ile opinii napisaliście i ile gwiazdek przyznaliście książkom. 

Oczywiście wszystkie obliczenia powstawały w oparciu o dane szacunkowe :)

Imponujące, prawda?


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 38  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 252
Anna
05-01-2017 01:11
Witam. Moim zdaniem zestawienie roczne jest wykonane bardzo dobrze.
Cieszę się zawsze kiedy spodoba się moja recenzja czy moment, w którym wygram książkę. Portal mi się podoba. Miło by było wiedzieć jak dany użytkownik sobie radzi ile wnosi, czy zamieszcza książkę. Zmieniłabym liczbę 5 na 7 lub 10 wygranych jeśli chodzi o konkursy.
Zachęta stanowi zawsze motywację dla użytkownika.
Można...
Witam. Moim zdaniem zestawienie roczne jest wykonane bardzo dobrze.
Cieszę się zawsze kiedy spodoba się moja recenzja czy moment, w którym wygram książkę. Portal mi się podoba. Miło by było wiedzieć jak dany użytkownik sobie radzi ile wnosi, czy zamieszcza książkę. Zmieniłabym liczbę 5 na 7 lub 10 wygranych jeśli chodzi o konkursy.
Zachęta stanowi zawsze motywację dla użytkownika.
Można wprowadzić wyróżnić 10 recenzentów za napisanie ciekawego tekstu, który zawiera w sobie przesłanie lub napisany w sposób negatywny - docenić. Był to miły gest zachęcający użytkowników do pisania.
Co miesiąc robić zestawienie aktywnych użytkowników. Kilkakrotnie widziałam jak niektórym użytkownikom było przykro z powodu, że nie udało się wygrać w konkursie. Nagród jest tylko 5. Można biorącym udział w konkursie przyznawać punkty za aktywność. Za zalogowanie się na portal punkty, za napisane komentarze. Komentarze pisane bez ograniczeń, za udział w konkursie bez wygranej. Nagrodzonym nie przyznawać pkt, lecz tylko biorącym w nim udział. Wówczas użytkownik poczuje radość,że chociaż nie miał szczęścia,ale uzyskał punkty, które motywują go do dalszego pisania. Suma uzyskana za aktywność powinna być mile odebrana przez użytkownika. Za uzyskane punkty użytkownik może wybrać sobie nagrodę np.w postaci książki,koszulka czy kubek o ile takie będą możliwości co do nagród dodatkowych.
Przestawiłam propozycję na 2017 rok odnośnie mojego ulubionego portalu. Czyta się dla siebie, a docenienie ze strony użytkowników i ze strony Redakcji to miły dodatek.

Pozdrawiam.
pokaż więcej
książek: 485
kamar_82
09-01-2017 20:12
A ja bym bardzo chciała by zainstalowano filtr, który pokaże mi wszystkie książki o jakiejś ocenie, np. chciałabym obejrzeć pozycje o ocenie 6
książek: 618
ewka_beer
14-01-2017 21:54
Idealnie...
książek: 618
ewka_beer
14-01-2017 21:54
Idealnie...
książek: 3277
Beata-Chiara
04-01-2018 22:42
Mnie właściwie podoba się wszystko, największym plusem portalu jest możliwość rozbudowywania serwisu i dodawania nowych pozycji przez każdego użytkownika. Podoba mi się możliwość umieszczenia w swojej biblioteczce konkretnego wydania książki. I tutaj miałabym jedną uwagę- jakiś czas temu, bez względu na wydanie, opinie były umieszczone pod tytułem książki, a nie pod jego różnymi wydaniami. Nie... Mnie właściwie podoba się wszystko, największym plusem portalu jest możliwość rozbudowywania serwisu i dodawania nowych pozycji przez każdego użytkownika. Podoba mi się możliwość umieszczenia w swojej biblioteczce konkretnego wydania książki. I tutaj miałabym jedną uwagę- jakiś czas temu, bez względu na wydanie, opinie były umieszczone pod tytułem książki, a nie pod jego różnymi wydaniami. Nie wiem dlaczego to się zmieniło- zauważyłam nawet kiedyś, że są użytkownicy umieszczający opinie pod różnymi wydaniami tej samej książki (za pewne ze względu na chęć zebrania większej liczby plusów). Moim zdaniem opinie powinny być pod tytułem, a jeśli ktoś ma coś do dodania nt. np. jakości konkretnego wydania, to przecież osoba zainteresowana może zajrzeć do biblioteczki tej osoby i tam sprawdzić, o jakim wydaniu pisze (takie informacje w opiniach zdarzają się w przypadku źle wydanych książek lub odwrotnie- szczególnie udanych).
Podoba mi się także sprawne ostatnio działanie serwisu- Szeryf dawno się nie pojawiał (tfu tfu), wszelkie niedogodności, zgłaszane w specjalnym wątku spotykają się z szybką reakcją Obsługi Portalu.
Dziękuję Wam, że ubarwniacie moje dni.
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Felek i Tola

Napisane prostym językiem przygody Toli i Felka bardzo przypadły do gustu mojej córce. Śmieszne historie, szczera przyjaźń między Tolą , Felkiem i Hen...

zgłoś błąd zgłoś błąd