Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/1373/spotkanie-z-orhanem-pamukiem---conrad-festiwal-rozdaje-bezplatne-wejsciowki

Spotkanie z Orhanem Pamukiem - Conrad Festiwal rozdaje bezpłatne wejściówki

4 wartościowy tekst

Orhan Pamuk – laureat Literackiej Nagrody Nobla w 2006 r. i jeden z najważniejszych na świecie współczesnych pisarzy – już wkrótce będzie gościł w Krakowie w ramach Festiwalu Conrada. 24 października o godz. 20.00 spotka się z czytelnikami w auli Audytorium Maximum UJ.

Od dzisiaj można rejestrować się na stronie www.conradfestival.com i otrzymać bezpłatne wejściówki uprawniające do wstępu na to spotkanie. Wystarczy uzupełnić swoje dane w formularzu i podać adres mailowy, na który zostanie wysłane potwierdzenie. Wejściówki będą wysyłane pocztą na podany adres w ciągu dwóch dni roboczych od chwili otrzymania maila z potwierdzeniem. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

UWAGA: liczba wejściówek na spotkanie jest ograniczona. Brak potwierdzenia mailowego od Organizatorów w ciągu jednego dnia roboczego od chwili rejestracji oznacza, że pula dostępnych wejściówek została wyczerpana.

Orhan Pamuk to najwybitniejszy współczesny pisarz turecki, laureat literackiej Nagrody Nobla w 2006 roku. Dotychczas, nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazało się dziesięć jego książek, m. in. Śnieg, Nazywam się Czerwień, Dom ciszy, Biały zamek, Muzeum Niewinności, Cevdet Bej i synowie. 11 października do księgarń trafi kolejna – Pisarz naiwny i sentymentalny. Więcej o pisarzu na stronie: www.pamuk.pl

Lubimyczytać.pl jest patronem medialnym Conrad Festiwalu.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 3  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2190
LubimyCzytać
08-10-2012 11:58
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 287
Paloma
08-10-2012 13:40
pięknie!
książek: 1503
Babi
08-10-2012 14:55
zazdroszczę krakowiakom :)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Jego banan

Nie jest to ksiazka wysokich lotow, ale musze przyznac, ze milo spedzilam czas czytajac ja. Ma swoja historie, ma nawet fajnych bahaterow. Jest to...

zgłoś błąd zgłoś błąd