Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11125/wydawnictwo-niezwykle-poszukuje-recenzentow

Wydawnictwo NieZwykłe poszukuje recenzentów!

2 wartościowy tekst

Zostań jedną z pięćdziesięciu osób, użytkowników portalu lubimyczytać.pl, które będą miały szansę poznać i zrecenzować thriller wydany w 2018 roku - „Złamane dusze” autorstwa Simone St. James.

Vermont, 1950 rok. Jest takie miejsce dla dziewcząt, których nikt nie chce… Dla awanturnic, dla córek z nieprawego łoża, dla dziewczynek zbyt mądrych jak na swoje czasy. Nazywa się Idlewild Hall. W pobliskim miasteczku krążą plotki, że szkoła jest nawiedzona. Cztery współlokatorki z internatu łączy wyrażany szeptem strach. Ich przyjaźń rozkwita… do czasu, aż jedna z nich znika w tajemniczych okolicznościach…

Vermont, 2014 rok. Dziennikarka Fiona Sheridan nie potrafi przestać myśleć o okolicznościach śmierci swojej starszej siostry. Dwadzieścia lat wcześniej ciało Deb znaleziono na zarośniętym boisku, nieopodal ruin Idlewild Hall. I choć chłopak siostry został osądzony i skazany za morderstwo, Fiona nie może pozbyć się podejrzeń, że sprawa ma drugie dno.

Gdy dowiaduje się, że Idlewild Hall ma zostać odrestaurowane przez anonimową milionerkę, postanawia napisać artykuł o szkole. Jednak wstrząsające odkrycie, dokonane podczas renowacji, połączy śmierć jej siostry z sekretami z przeszłości, które miały pozostać ukryte, oraz z niemilknącym głosem… 

„Złamane dusze” to połączenie przyprawiającej o dreszcze opowieści o zjawiskach nadprzyrodzonych i trzymającego w napięciu thrillera. To również historia o niezachwianej przyjaźni, rodzicielskich problemach, obsesjach i seksizmie wpleciona w ciekawą fabułę obejmującą dwie epoki. „Associated Press”

Simone St. James to wielokrotnie nagradzana autorka powieści „The Haunting of Maddy Clare”, uhonorowanej dwiema nagrodami RITA, przyznawanymi przez Romance Writers of America, a także nagrodą imienia Arthura Ellisa, wręczaną przez Crime Writers of Canada. Pierwszą powieść o duchach, a dokładniej o nawiedzonej bibliotece, napisała już w liceum. Zanim zajęła się pisaniem na pełny etat, spędziła dwadzieścia lat za kulisami branży telewizyjnej. Mieszka w Toronto z mężem i rozpieszczonym kotem.

Jak zostać recenzentem?

Polska premiera książki Złamane dusze (The Broken Girls) Simone St. James odbędzie się 28 listopada.

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl mamy do rozdania 50 egzemplarzy tego mrocznego, wciągającego thrillera.

Wystarczy przesłać link do recenzji dowolnej książki, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl na adres: redakcja@wydawnictwoniezwykle.pl.

Macie czas do 25 listopada, godz. 20.00.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięćdziesiąt osób, które powiadomimy o tym fakcie 26 listopada. Książki zostaną wysłane po przesłaniu danych adresowych przez laureatów. Będziemy wdzięczni za wasze opinie o książce i wkrótce zamieścimy je w naszym serwisie.

Życzymy szczęścia i liczymy na wasze wsparcie!

Książkę od 28 listopada będziecie mogli zakupić tutaj!

(artykuł sponsorowany)


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 43  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 435
Edmo
21-11-2018 19:43
Poszło :) Czasem głupi ma szczęście, albo trafi się ślepej kurze ziarno, to czemu nie mnie? :) Choć w totka wygrać nie mogę ;)
książek: 1342
Monika
21-11-2018 22:29

Wystarczy przesłać link do recenzji dowolnej książki, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl na adres: redakcja@wydawnictwoniezwykle.pl.

Macie czas do 25 listopada, godz. 20.00.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięćdziesiąt osób, które powiadomimy o tym fakcie 26 listopada. Książki zostaną wysłane następnego dnia.


Jak wysłane, do kogo? Bo nigdzie nie napisaliście, jak, kiedy i komu...

Wystarczy przesłać link do recenzji dowolnej książki, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl na adres: redakcja@wydawnictwoniezwykle.pl.

Macie czas do 25 listopada, godz. 20.00.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pięćdziesiąt osób, które powiadomimy o tym fakcie 26 listopada. Książki zostaną wysłane następnego dnia.


Jak wysłane, do kogo? Bo nigdzie nie napisaliście, jak, kiedy i komu przesłać dane adresowe do wysyłki tych książek. Od razu z linkiem do recenzji wszyscy zgłaszający się mają podawać swoje dane adresowe? Czy, jak to zwykle bywa w konkursach LC, tylko wybrańcy zostaną później o to poproszeni? A jeśli tak, to jak zdążycie wysłać książki następnego dnia?
pokaż więcej
książek: 162
Piratka
21-11-2018 23:48
Właśnie, jak to ma wyglądać?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 61
Maria
22-11-2018 15:26
Oj tam :) Ja już zamówiłam. Po 28 będzie w moich rękach!
książek: 63
Anachronist
24-11-2018 11:16
Pewnie jak zwykle będzie kicha ale co tam, link wysłany ;p.
książek: 1342
Monika
25-11-2018 17:57
Pochwalcie się, kto został wybrany. Zobaczmy, czy wydawnictwu zależało na osobach dobrze piszących, na tych popularnych, mających dużo znajomych, czy na wiecznie zachwyconych, wystawiających każdej opiniowanej książce laurkę :)
książek: 1570
pffe
25-11-2018 19:51
A od kiedy ilość znajomych świadczy o dobrze napisanej recenzji?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Tajemnica Kolumba

Sięgnąłem po książkę, ponieważ myślałem, że to biografia. Z autorem spotykam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Od książki oczekiwałem, kiedy już d...

zgłoś błąd zgłoś błąd