Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10939/uber-po-raz-pierwszy-dostarczy-ksiazki-i-to-w-polsce

Uber po raz pierwszy dostarczy książki. I to w Polsce!

4 wartościowy tekst

Już 11 października Uber po raz pierwszy na świecie dostarczy książki. W aplikacji Uber Eats będzie można zamówić najnowszą powieść Harukiego Murakamiego, japońskiego prozaika, wielokrotnie nominowanego do literackiej Nagrody Nobla, jednego z najbardziej znanych na świecie pisarzy. Książka będzie dostępna w aplikacji przed wprowadzeniem jej do oficjalnej sprzedaży w księgarniach i będzie kosztowała symboliczną złotówkę.

Łącznie pół tysiąca egzemplarzy powieści „Śmierć Komandora. Pojawia się idea” (tom I) będzie można zamówić w Warszawie wraz z daniami z wybranych restauracji oferujących kuchnię japońską. Książkę za złotówkę będzie można dodać do każdego zamówienia na etapie wyboru dodatku. To właśnie polscy użytkownicy aplikacji Uber Eats jako pierwsi na świecie będą mogli skorzystać z tego wyjątkowego i innowacyjnego sposobu dostawy książek. Najnowszy Murakami zostanie dostarczony przez dostawcę wraz z zamówionym posiłkiem. Książki będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Śmierć Komandora, choć zamawiana jako dodatek, będzie z pewnością stanowiła danie główne dla rzeszy wiernych fanów pisarza. Na nową powieść Murakamiego czekali oni aż pięć długich lat. Realistyczna narracja stopniowo przeplata się z surrealistycznymi wątkami, a fabułę zaludniają niezwykłe postaci, które uosabiają symbole, idee i metafory. Mistrz z lekkością kreśli niezwykłe wizerunki swoich bohaterów, subtelnie podważając granicę między marzeniem i rzeczywistością.

Do księgarń książka trafi 17 października nakładem wydawnictwa Muza.

(artykuł sponsorowany)


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 12  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2043
LubimyCzytać
09-10-2018 14:27
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 281
Darek
09-10-2018 16:48
Super, taka książka dla masowego czytelnika, z obiadem. I oczywiście tylko Warszawka! Polska to nie Warszawa! Halo! W Polsce mieszka jeszcze 36.000.000 ludzi.
książek: 2540
Reminiscencja
09-10-2018 18:15
Bardzo Cię ta Warszawa boli?

Jednak łatwiej (taniej/mniej ryzykownie) jest logistycznie objąć promocją tylko jedno miasto i tylko przypadkiem wypadło, że Warszawa ma największy rynek zbytu pod tym względem. Szczególnie że książek jest tylko 500.
Równie dobrze mógłbyś mieć pretensje, że tylko japońskie restauracje, a nie te ze schabowym.

Ale oczywiście zawsze lepiej ponarzekać niż pochwalić.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1482
Babi
12-10-2018 12:09
kto zamówił? jakie sushi polecacie?
książek: 563
Otter
13-10-2018 08:40
polecam Futomaki z krewetką w tempurze
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Symetria dusz

Jako że bardzo spodobały mi się pierwszy i drugi tom tej serii, jasnym było dla mnie, że sięgnę i po trzecią, a zarazem ostatnią część. Nie miałam jak...

zgłoś błąd zgłoś błąd