Domowe akwarium słodkowodne

83-09-01309-4
ryby akwarium

więcej Więcej

1924

Pozycja dla tych, którzy chcieliby rozpocząć budowę własnego akwarium w domu,a nie bardzo wiedzą jak.
Książka pokazuje co należy zrobić już na początku, przy wyborze samego akwarium, prowadzi nas przez etapy jego powstawania, urządzania i zarybiania.

Dużo rysunków, ilustracji i kolorowych tabel z najpopularniejszymi rybkami w domowych szklanych (teraz już również i...

• Ryby
  • Fauna
  • L. polska
  • Biblioteczka rodzinna
  • Przyrodnicze
  • POSIADAM
  • Polskie

Dodaj cytat z książki Domowe akwarium słodkowodne