A w Patafii nie bardzo: druga wyprawa profesora Pstrixa!

Jacek Nawrot Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura młodzieżowa
Nasza Księgarnia
Literatura młodzieżowa polska powieść fantastyczna
literatura młodzieżowa
Literatura młodzieżowa polska powieść fantastyczna

Przeczytane i w dzieciństwie i teraz. Gdzie znajdę więcej informacji o autorze niż jego imię i nazwisko?

Dawno żadna książka dla dzieci nie spodobała mi się tak bardzo jak ta. Jest w niej wciągająca akcja, ciekawi bohaterowie i mądre przesłanie, a wszystko okraszone humorem. Wydawać by się mogło, że taka pozycja jest wręcz skazana na sukces, ale ja nigdy wcześniej o nie słyszałam, choć dzieło to już nienowe a jako dziecko czytałam sporo.

Akcja powieści toczy się w Patafii –...

• Przygodowe
  • 2018