Tajemnica złota

Okładka książki Tajemnica złota
Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 10) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 10)
Guldmysteriet
Zakamarki
2010-10-14
2010-10-14
Barbara Gawryluk
zagadki detektywi

Patronaty LC

Okładka książki Święta w Valleby. Wielka awaria prądu Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 9,0
Święta w Valle... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Biblioteka Astrid Emilia Dziubak, Martin Widmark
Ocena 7,7
Biblioteka Astrid Emilia Dziubak, Mar...
Okładka książki Tajemnica dancingu Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,4
Tajemnica danc... Martin Widmark, Hel...

Mogą Ciebie zainteresować

Bardzo fajna seria książek dla dzieci zaczynających z czytaniem.

Bardzo fajna seria książek dla dzieci zaczynających z czytaniem.

cześć dzisiaj bende oceniać książke tajemnica złota powiem tak książka okej ale książka była troszke przecienta chodzi mi oto że nienaturalnie szybko sie konczy

10/10

10/10

WCZORAJ BYŁAM W MOJEJ SZKOLNEJ BIBLIOTECE💚💞 JUŻ JAKO ABSOLWENTKA OD HMM W SUMIE MOŻNA POWIEDZIEĆ OD 17 CZERWCA BO WTEDY POJECHAŁAM NA 1 TEGOROCZNY WAKACYJNY TURNUS😂😂 NA SZCZĘŚCIE PANIE Z BIBLIOTEKI POŻYCZAJĄ TEŻ RÓŻNE POZYCJE ABSOLWENTOM 👏🏻👏🏻😂😂
ALE AD REM [PRZECHODZĄC DO RZECZY- SKUTKI WIELOLETNIEGO ORAZ WIELOKROTNEGO CZYTANIA JEŻYCJADY M. M.😂😂] POŻYCZYŁAM POWYŻSZY TOM JAK I :TAJEMNICA MODY, TAJEMNICA MIŁOŚCI, TAJEMNICA KINA A TAKŻE AUDIO 2 T DETEKTYWI NA KÓŁKACH; TAJEMNICA PRZEKLĘTEJ HARFY, DZIEWCZYNKA, KTÓRA WYPIŁA KSIĘŻYC 😂😂 MAM TEŻ FILM: PAPIEROWE MIASTA😘😍😊💚💜 TAK WIĘC NIE BĘDĘ SIĘ NUDZIĆ PRZEZ DŁUŻSZY CZAS 👏🏻👏🏻👏🏻 POZYCJĘ UWAŻAM ZA BARDZO UDANĄ POMIMO 24 L NA KARKU, SZYBKO SIĘ CZYTA, POCHŁONĘŁAM TĘ W 2 DNI 😂😂 POPRZEDNIO POŻYCZYŁAM 2 T I OBIE ZOSTAŁY POŻARTE TEGO SAMEGO DNIA 😂😂 PLUSEM DLA MNIE SĄ DUŻE LITERY, I PRZEJRZYSTE DZIĘKI CZEMU ŁATWIEJ MNIE SIĘ CZYTA.
TAK, WIĘC CHĘTNIE ZAPOZNAM SIĘ Z RESZTĄ SERII O MAI I LASSEM 😂😂
LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE LA VERDAD😂😂👏🏻💞💚💜😍

bardzo fajna polecam alvin.

bardzo fajna polecam alvin.

super

super

Bardzo dobra propozycja dla początkujących czytelników. Duże litery a do tego wciągająca historia sprawiają, że ciężko się oderwać.

Do tego dziecko może spróbować swoich sił jako detektyw i samodzielnie wydedukować rozwiązanie.

Więcej o serii pisałam na http://www.pogromcynudy.com/krymianlne-zagadki-valleby/

Biuro Lassego i Mai zawsze natrafia na wiele zagadek. Tym razem, przez ich miasteczko przejezdza wielki blok zlota! Jednak co to? Po 12 godzinach kruszc znika!
Jest tyle podejrzanych! Czy sam dyrektor banku go skradl?

Jest tyle podejrzanych! Czy sam dyrektor banku go skradl?

Na półkach: , , , ,

Bardzo fajne

Bardzo fajne

Przezabawne i wciągające kryminały dla dzieci. Fajne do nauki czytania. Każde dziecko zachęcą do czytania. ;)

Dodaj cytat z książki Tajemnica złota