Wrzesień flotylli rzecznej

Józef Wiesław Dyskant Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Żółty Tygrys powieść historyczna
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
II wojna światowa kampania wrześniowa wojna obronna
powieść historyczna
Żółty Tygrys
II wojna światowa kampania wrześniowa wojna obronna

Wrzesień Pińskiej flotylli wiślanej - tygrys dla fanów gatunku, bo choć jest sporo ciekawych opisów i faktów, no to rzeczna marynarka zbyt wiele nie powalczyła ( uwaga spojler - bo lato było upalne tego roku i wody w rzekach było zbyt mało - kolejna źle zlokalizowana wojskowa inwestycja ).
Ale mamy też trochę ciekawostek o wydzielonym oddziale Wisła - jak na tygrysy -...

• Tygrysy
  • Historia
  • Marynistyka
  • Historia - bo lubię :)
  • Tygryski
  • II wojna - wojna obronna Polski
  • Morze, rzeki, jeziora

Dodaj cytat z książki Wrzesień flotylli rzecznej