Sztuka japońska

sztuka
978-83-213-4614-4
Joanna Kolczyńska
japonia sztuka

Bardzo ładne wydanie. Chociaż czasami nie byłam w stanie dojrzeć szczegółów, o których była mowa w opisie :). Uważam, że fajne jest to, iż każde dzieło zostało opisane w kontekście konkretnych zdarzeń historycznych.

Wyjątkowo interesujące spojrzenie na sztukę. Piękne opisy, szczegółowe i wspaniałe zdjęcia.

Pff, merytorycznie taka sobie, technicznie ciekawie pomyślana, edycja śliczna, aż cieszy oko, ale jak dla mnie wybór opracowanych dzieł ani nie reprezentacyjny, ani nie jakoś zaskakujący... generalnie lekki niedosyt.

• Sztuka
  • Daleki Wschód
  • sztuka
  • Japonia

Dodaj cytat z książki Sztuka japońska