Okładka książki Dzieło demiurga. Zapis gnostyckiego doświadczenia egzystencji we wczesnej poezji Czesława Miłosza
Zbigniew Kaźmierczyk Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Wokół literatury językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wokół literatury
słowo/obraz terytoria
2011-02-25
2011-02-25
literaturoznawstwo poezja Nobliści
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Adam Mickiewicz i Rosjanie Magdalena Dąbrowska, Piotr Głuszkowski, Zbigniew Kaźmierczyk
Ocena 0,0
Adam Mickiewic... Magdalena Dąbrowska...