Tatry i Zakopane - praktyczny przewodnik

Tatry Zakopane przewodnik góry

więcej Więcej

1985

Na półkach: , , , ,

Wypożyczona z okazji rodzinnego wyjazdu w najwyższe góry w Polsce. Pierwsze spotkanie z Tatrami w realu i pełen zachwyt.

Przewodnik to kompendium dla początkującego turysty wysokogórskiego- opis szlaków, mapy, zdjęcia, ciekawostki. Baza dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o Tatrach i ich stolicy. A potem ruszyć przed siebie, by poznać je naprawdę. Szerokiej drogi!

• Podróżnicze
  • Takie co po prostu mam
  • 2012
  • Góry
  • Ponownie
  • Podróże, góry, turystyka :)

Dodaj cytat z książki Tatry i Zakopane - praktyczny przewodnik