Północ w tajemniczym ogrodzie

Okładka książki Północ w tajemniczym ogrodzie
Philippa Pearce Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Tajemnica i Przygoda powieść przygodowa
powieść przygodowa
Data 1. wydania:
1990-01-01
Izabela Matuszewska
ogród tajemniczy północ duch

Okładka książki A Century of Childrens Ghost Stories: Tales Of Dread And Delight Joan Aiken, Vivien Alcock, Robert Arthur, Arthur Christopher Benson, Ruskin Bond, L. M. Boston, Robert Bright, George Mackay Brown, Aidan Chambers, Ronald Chetwynd-Hayes, Farrukh Dhondy, Dorothy Edwards, Eleanor Farjeon, Leon Garfield, John Gordon, Barbara Griffiths, Grace Hallworth, Montague Rhodes James, Michael Kenyon, J. S. Leatherbarrow, Sorche Nic Leodhas, Penelope Lively, Arthur Machen, Margaret Mahy, Jan Mark, Ruth Park, Philippa Pearce, Susan Price, Pamela Ropner, David Severn, Isaac Bashevis Singer, H. F. W. Tatham, Alison Uttley, Robert Westall, William James Wintle, Christopher Woodforde, Tim Wynne-Jones, Paul Yee, Walter de la Mare, William Pène du Bois
Ocena 0,0
A Century of C... Joan Aiken, Vivien ...

więcej Więcej

Urocza i ciepła fantastyczna opowieść o magii i przyjaźni.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Pewnego razu uwagę Toma zwraca zegar powieszony na ścianie wskazujący niewłaściwe godziny.
Podczas pierwszej nocy Tom odkrywa tajemniczy ogród,który pojawia się każdego wieczoru o północy.
Poznaje mieszkające tu kiedyś osoby,z których tylko Hatty i jak się później okaże,Abel,zauważają jego obecność.

• Fantastyka
  • Literatura angielska
  • Z biblioteki
  • F 14
  • Przeczytane w 2018
  • Angielski/fantastyczne

Dodaj cytat z książki Północ w tajemniczym ogrodzie