Co się wydarzyło w sklepie z zabawkami

Okładka książki Co się wydarzyło w sklepie z zabawkami
Gudule Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: Czarny Księżyc literatura dziecięca
1999-01-01
Barbara Janicka
dreszczowiec przygodowa

więcej Więcej

Jak przystało na horror dla dzieci, ksiażka jest objętościowo mała, z spora ilością ilustracji: o dziwo czcionka jest dość mała jak na to ale to dobrze, zawszę to więcej historii do przekazania.

Historia rozpoczyna się sielankowo, mała Michasia siedzi sobie i je śniadanie z swoim ojcem. Nagle niczym grom z jasnego nieba wszystko burzy wiadomość o zniknięciu jej koleżanki...

Niedawno przypomniałam sobie o książkach z serii "Czarny księżyc". Znalezienie tytułu choćby jednej z nich było bardzo, bardzo trudne - świat już chyba o nich zapomniał, a google na pewno.

Seria z dreszczykiem skierowana w stronę dzieci - gdybym miała dzieci to chyba bym nie chciała żeby to czytały, ale sama lubiłam sobie podnosić poziom adrenaliny takimi historyjkami.

Ta...

• 2007
  • Do odświeżenia
  • Dawno, dawno temu...
  • 2021
  • Z obcych półek
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Co się wydarzyło w sklepie z zabawkami