Pocałunek

Światowit
2007-01-01
2007-01-01
978-83-914949-4-3
literatura młodzieżowa XXI w.

więcej Więcej

Książka jest zarąbista czytałam ją już w sumie jakieś 15 razy:P

Ola Srokowska napisała książkę w wieku 15 lat. Jest to niezwykły debiut nastolatki. Z moich wyliczeń wynika, że w tym roku skończy 21 lat.

Z książką spotkałam się w bibliotece. Spodobał mi się tytuł. Gdy zobaczyłam, że została napisana przez nastolatkę postanowiłam ją pożyczyć.

Główna bohaterka to piętnastoletnia Oliwia, która wraz z kuzynką - Beatą wyjeżdżają na obóz....

Oliwia wraz z kuzynką Beatą wyjeżdża na dwutygodniowy obóz wakacyjny. Jedzie tam już któryś raz z rzędu i dzięki temu ma stanowisko przybocznej – ma swoją grupę, za którą jest odpowiedzialna. Dziewczyna wyjeżdżając na obóz chce jednak nie tylko doskonalić zdolności przywódcze, ale także dowiedzieć się, czy Kuba, chłopak, który podoba jej się od lat, również jest nią...

• Młodzieżowe
  • 2014