Historia narodów Europy

1996-01-01
1996-01-01
83-7129-287-2
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak, Piotr Wrzosek, Magdalena Litwiniuk

Okładka książki Historia powszechna. Wiek totalitaryzmu - I wojna światowa i zarzewie II wojny światowej Ottavio Barié, Antonio Bechelloni, Stefano Bellieni, Karl Dietrich Bracher, Ettore Cinnella, Jean-Baptiste Duroselle, Raimondo Luraghi, Marco Palla, Claudio Pavone, Franco Della Peruta, Gabriele Ranzato, Marco Revelli, Giorgio Rochat, Massimo L. Salvadori, Stanford Shaw, Stuart J. Woolf
Ocena 7,0
Historia powsz... Ottavio Barié, Anto...