Baśnie z gór

1991-01-27
Andrzej Czcibor-Piotrowski
baśnie

więcej Więcej

Świetna książka na odprężenie. Wszystkie opowieści bardzo ciekawe i wciągające, szkoda tylko, że takie krótkie. Nieraz wracam do tych baśni.

Ksiazka z mojego dziecinstwa. Koniecznie musze zabrac ja z domu rodzinnego dla mojej corci. Piekne, barwne ilustracje.

"Baśnie z gór" przypominają mi ten cudowny czas dzieciństwa, gdzie jeszcze nie potrafiąc dobrze czytać siadałem rankami i literka po literce, zdanie po zdaniu, chłonąłem wszystkie te cudowne opowieści z całego świata o trollach, smokach i dzielnych pastuszkach ratujących królestwo. To pozycja absolutnie obowiązkowa na półce każdego fana książek!

Baśnie mojego dzieciństwa. Piękne historie, wszystkie związane z górami.

• Domowa biblioteczka
  • Z dzieciństwa
  • Książki z dzieciństwa
  • Dzieciństwo
  • Dziecinstwo
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Baśnie z gór