Czarodziejka z Księżyca t. 2

Naoko Takeuchi Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 2) komiksy
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Data 1. wydania:
2011-01-01
Rafał Rzepka
J.P. Fantastica
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Czarodziejka z Księżyca (tom 2)
komiksy
Rafał Rzepka
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga

Bardzo mi się spodobał ten tom. Zarówno od strony fabuły jak i kreski. W sumie świetny komiks.

Wszystkie wojowniczy są już w komplecie. Czy pokonają siły ciemności?

Na półkach: , , , ,

Wow!
Uwielbiam tę mangę!
Po prostu nie da się oderwać!
Jest świetna!
To taki istny powrót do dzieciństwa, ale w mandze dzieje się to szybciej i z większą werwą.
Dopiero drugi tom, a księżniczka już się przebudziła.
Ciekawe, co dalej.
Kocham <3.
Gorąco polecam ! ! ! <3

Drugi tomik :3
Co tu wielce pisać, równie fajna jak reszta ;)

Cztery czarodziejki przebudzone. Zło jednak nadal nie śpi, a poszukiwania kryształu nic nie dają. Bunny poznaje tajemnice Taksido, tak jak on poznaje jej, a na horyzoncie pojawia się Sailor V...

Jeszcze więcej akcji, humoru a przede wszystkim miłości. Aż trudno sie oderwać.

Polecam każdemu!

tak jak w tomie pierwszym ;)

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim...

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę...

co tomik to lepsze;)

Akcja dzieje się bardzo szybko i chaotycznie, mimo to mistrzowskie rysunki i śmieszne wtrącenia autorki nadają atrakcyjności. Idealna dla każdego fana.

• Manga
  • Mangi