Wokół początku życia ludzkiego

Dorota Kornas- Biela Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Instytut Wydawniczy PAX
rozwój płodowy psychologia rozwojowa ciężarna kobieta diagnostyka prenatalna poronienie
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2002-01-01

Książka sama w sobie nie jest zła. Rozwój prenatalny autorka wytłumaczyła bardzo dobrze, jednak... niektóre uwagi, opinie pani Kornas-Biela po prostu mnie drażniły. Bardzo chciałam, jednak nie dałam rady dotrwać do końca lektury. 4 gwiazdki za bardzo dobry opis rozwoju płodu na początku.

O życiu prenatalnym praktycznie i ludzkim językiem.

• Chcę w prezencie
  • Położnictwo
  • (2011)
  • 2014
  • Psychologia
  • Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wokół początku życia ludzkiego